Pomoc prawna w Szczecinie

Porady prawne

Wojciechowski i Stopa - porada prawna Szczecin

Od ponad dwudziestu lat udzielamy porad prawnych naszym klientom na terenie Szczecina. Specjalizujemy się w prawie medycznym oraz rodzinnym. Naszym priorytetem jest spełnianie wszystkich oczekiwań klientów oraz skuteczność działania. Dokładamy wszelkich starań, by nasza współpraca przyniosła oczekiwany rezultat oraz przebiegła owocnie i bezproblemowo.

Pomoc prawna w Szczecinie to kategoria, którą posiadamy w naszej ofercie. Na co dzień pomagamy wielu osobom i reprezentujemy naszych klientów w Sądzie. Każda sprawa jest dla nas priorytetowa i robimy wszystko, by rozwiązać je na korzyść naszych klientów. Dzięki zawężeniu naszego obszaru działań do dwóch specjalizacji minimalizujemy ryzyko błędów i jesteśmy w stanie ustalić najlepszą możliwą taktykę działania. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że poradzimy sobie nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach. Jednocześnie zwracamy ogromną uwagę na to, by prowadzić konsultacje prawne w sposób zwięzły i zrozumiały dla naszych klientów.

Doradztwo prawne Szczecin - kiedy skorzystać z pomocy prawnika?

Decydując się na skorzystanie z naszych usług klient może mieć pewność, że otrzyma fachową pomoc prawną. W wielu sprawach wystarczy porada prawna, by rozwiązać zaistniały problem. Ze swojej strony oferujemy wówczas dogłębną analizę dostępnych dokumentów oraz sporządzenie opinii prawnej. Dzięki skorzystaniu z naszych konsultacji prawnych można profesjonalnie przygotować się do procesu, bądź w niektórych przypadkach, zupełnie go uniknąć. Sprawy rodzinne lub medyczne niekiedy są bardzo skomplikowane, dlatego pomoc doświadczonego prawnika bywa niezbędna. Warto pamiętać, że zasięgnięcie porady prawnej może zapobiec zrodzeniu się poważnych problemów.

Reprezentujemy swoich klientów głównie w zakresie prawa rodzinnego oraz medycznego. Posiadamy ogromne doświadczenie w wielu sprawach, między innymi: o rozwód, uregulowanie kontaktów z dzieckiem, ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa. Jest to zaledwie garstka naszych możliwości w zakresie prawa rodzinnego. Posiadamy równie obszerne umiejętności w obrębie prawa medycznego. Reprezentowaliśmy lekarzy i personel medyczny w sprawach o przestępstwa, odszkodowania lub zadośćuczynienie. Braliśmy udział w procesach sądowych przed Naczelnym Sądem Lekarskim oraz rzecznikiem odpowiedzialności zawodowej. W zakładce "specjalizacje" można dowiedzieć się więcej o naszej działalności. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za zaufanie, które otrzymaliśmy działając na rynku ponad dwadzieścia lat. Robimy wszystko co w naszej mocy, by wciąż się rozwijać i udoskonalać nasze zdolności.

Porada prawna Szczecin - jaka jest cena?

Koszt naszych konsultacji prawnych jest ustalany indywidualnie. Porady prawne w Szczecinie ceny może mieć różne, ustalane w zależności od wielu czynników, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami. Skorzystanie z profesjonalnych konsultacji prawniczych pomoże zaoszczędzić klientowi czas i pieniądze, a ponadto daje ogrom możliwości. Nasze doświadczenie pozwala płynnie poruszać się po wszystkich zagadnieniach związanych z prawem rodzinnym oraz medycznym, dzięki czemu nasze porady są na najwyższym poziomie. Na naszej stronie w zakładce "Kontakt" znajdują się wszystkie niezbędne informacje, dzięki którym można się skontaktować z naszą kancelarią. Wspólnie jesteśmy w stanie osiągnąć zamierzony cel, a na naszą pomoc można liczyć na każdym etapie sprawy.

Nasza kancelaria prawnicza Szczecin może pomóc w takich tematach jak sprawy karne w Szczecinie oraz prawo medyczne w Szczecinie. Nasz adwokat do spraw rodzinnych Szczecin udzieli porady w kategoriach rozwody, alimenty, a także podział majątku Szczecin.

KONTAKT

Adres:

Wojciechowski & Stopa Adwokaci spółka cywilna
Al. Wojska Polskiego 29/15
70 – 473 Szczecin

Telefony:

tel: +48 91 4895830
tel: +48 91 4895831
tel. kom. +48 605 313 718

Fax i mail:

fax: +48 91 489 58 33
e-mail: kancelaria@wojciechowskistopa.pl